searchheader2

Fiat Aksesuar

Fiat'ınızı kişiselleştirmek, estetik tasarımını vurgulamak, daha fonksiyonel bir kullanıma sahip olmak ve teknolojiyi hızla takip etmek için Fiat Accessori...Arzu ettiğiniz tüm Fiat aksesuarları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sizi Karpar Otomotiv'e bekliyoruz.
Detaylı Bilgi
celik-slider-banner-2

Çelik Akü

Özel Şartlara karşı dayanıklılık: Bilinenin aksine yüksek ısı aküye aşırı soğuktan daha fazla zarar verir. Sıra dışı hava şartlarına karşı en iyi koruma akünüzü tam şarjlı şekilde muhafaza etmektir. Ayrıca terminalleri oksitlenmeye ve gevşemeye karşı periyodik olarak kontrol etmek, ve soğuk havalarda, özellikle geceleri arabanızı kapalı bir garajda saklamak, akünüzden uzun süreyle maksimum performans almanızı sağlar.Akülerde en çok vibrasyonun yol açtığı arızalar ile karşılaşılmaktadır. Akünün sarsıntıya izin vermeyecek şekilde monte edilmiş olmasına ve bağlantılarının sıkılığına özellikle dikkat ediniz. Ülkemizde görülen aşırı sıcaklar, aşırı soğuklar ve yollarımızın durumuna karşı Mutlu?nun geliştirdiği plak dizaynı ve özel katkılı alaşım çok daha iyi performans sağlamaktadır.Kullanılmış akülerin; kulaktan dolma bilgilerle; tekrar kullanım amacı ile ısıtılması veya başka çeşitli yöntemlerle canlandırılmaya, kuvvetlendirilmeye çalışılması; sızıntıya, patlamaya veya yanmaya sebep olup hem aracınıza hem de daha önemlisi size zarar verebileceğinden kesinlikle tavsiye edilmez.
Detaylı Bilgi
mako

Magneti Marelli Checkstar Servis Ağı

Dünyada kişi başına düşen otomobil oranları her geçen gün çok hızlı yükselen bir üretim ve satış trendindedir. Magneti Marelli'nin kaliteli ürün, hizmet anlayışının ve profesyonel uzmanlığının buluştuğu Checkstar servisleri; kurumsal yapı, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile sektörün parlayan yıldızıdır.Bugün Türkiye'de 115 adet Checkstar servisi bulunmaktadır. Servis nokta sayımızı sürekli artırmaktayız.
Detaylı Bilgi
opar

Opar Yedek Parça

Opar markası, Fiat Ricambi ve Fiat Accessori markaları ile birlikte Orijinal ve eşdeğer parçalarda, Diğer Marka, Akü, Aksesuar ve Yağ markaları ile birlikte Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ bünyesinde ve güvencesinde; 20.000 m2 depo alanı, 150 mavi ve beyaz yaka çalışanı ile 7 bölgede 77 ana bayisi ve 80.000’in üzerinde ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.
Detaylı Bilgi