Hızlı Servis

Hızlı Servis ile 1 saatte yolunuza devam edin!

Detaylı Bilgi
hizli-servis_3
acil-yol-yardim_2

Acil Yol Yardım
Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55’i arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

Detaylı Bilgi

Yedek araç
Fiat Yetkili Servisleri’nde, araçlarını aynı gün içinde teslim alamayan mekanik şahıs müşterilerimize ücretsiz yedek araç hizmeti!

Detaylı Bilgi
yedek-arac_2
marka-kasko_2

Fiat Kasko
FIAT marka araçlar için özel olarak hazırlanan FIAT Kasko Poliçesi, her türlü riske karşı aracınızın uğrayacağı zararları güvence altına alır ve aracınızda oluşan tüm hasarlar FIAT yetkili servislerinin güvencesi ile onarılır

Detaylı Bilgi

Hasar Destek Hizmeti
Kaza yapmanız durumunda, kaskonuz olsa da olmasa da, 444 22 55 Fiat Müşteri İlgi Merkezini arayarak FIAT yetkili servislerine aracınızı ücretsiz olarak çektirebilir, kaza tespit tutanağı ve sigorta işlemleri ile ilgili izlemeniz gereken adımlar konusunda destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
hasar_destek_logo_306x306
lpg-donusum_2

LPG
Siz de LPG dönüşümü ile daha ekonomik ve çevreye daha duyarlı ve güvenli bir sürüş keyfi için bir FIAT yetkili servisine başvurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Yakıt Güvence Sistemi
Akaryakıtınızı sürekli OPET istasyonlarından alırsanız, akaryakıtdan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımıyor. Yakıt güvence sistemi aracın garanti süresince veriliyor.

Detaylı Bilgi
yakit-guvence-sistemi_2