Karpar Otomotiv – Karaman Fiat Yetkili Oto Servisi

Karpar Otomotiv – Karaman Fiat Yetkili Oto Servisi
FİAT ve TOFAS marka araçlara ait hizmetleri TSE 12047 kalite güvencesi altında hizmet veren servisimizde aracınızın bakımı konusunda Tofaş tarafından eğitilmiş teknik uzmanlarımız tarafından haftanın 7 günü yapılıyor. Ayrıca servisimizde aracınızın tüm boya işlemleri, kaporta onarımları, cam, döşeme, mekanik, elektrik, rot- balans işlemlerin yapılması, garanti yedek parça güvencesi ile sizlere sunuluyor.

Otomobilinizle servisimize geldiğinizde zaman kaybınızı azaltmak ve size en iyi hizmeti verebilmemiz için (338) 217 76 63/64 nolu telefondan bize ulaşarak aracınıza ait ruhsat bilgilerini, kilometresini eğer varsa araçla ilgili problemlerinizi ya da öğrenmek istediklerinizi bildirmenizi rica ederiz. Böylelikle servisimize geldiğinizde konusunda uzmanlaşmış ve otomobilinize yapılacak işlemler hakkında önceden bilgilendirilen, gerekli hazırlıkları yapmış olan personelimiz aracınıza en kısa sürede işleme başlayarak zaman kaybetmenizin önüne geçeceklerdir.

Otomobilinize yapılan işlemlerden sonra Servis Teknik Uzmanlarımız değiştirilen, onarılan ve yapılması gereken tüm rutin kontrolleri yaparak aracınızla test sürüsü yapmaktadırlar. Böylece hem otomobilinizin son kontrolünü yapmış hem de değişen parçaların verimliliği kontrol edilir. Kalite kontrol formunun onaylanmasının ardından otomobiliniz temizlenmiş olarak size teslim edilir.

Servis Verdiğimiz Markalar